Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Regi+Oli+Meike+Jana+Uwe+Jutta+Nele - Herzliche Grüße...

...aus Markgröningen und nochmals vielen Dank für wünderschöne Tage in Koprivnice. Leider konnten wir uns nicht von allen verabschieden.
Übrigens haben wir auch in Markgröningen einen BAhnhof, aber keinen Super-Zugbegleiter. Wir würden uns sehr freuen, wenn wir im kommenden Jahr auch den besten Zugbegleiter Mitteleuropas in Markgröningen begrüßen könnten! Břetá, wir haben einen Termin im Juni!

Regi+Oli+Meike+Jana+Uwe+Jutta+Nele - Srdecne vas sdravime...

…s Markgröningen a ještě vám děkujeme za ty krásné dny v Kopřivnici.
Bohužel jsme se nemohli sevšemi rozloučit. Ostatně máme v Markgrůningen take nadraží, ale nemáme tak dobrého průvodčího. Budeme se moc těšit když i příští rok přívitáme v Markgrůningen nejlepšího průvodčího. Břetá máme termin v červnu.

migil - nic vic než poděkování

Děkuji za krásně prožité dny , kufr první pomoci,milé hosty, kteří se chtějí a umějí bavit,děkuji všem, kteří pomohli toto setkání uskutečit.
Migil

Břeťa - Přátelé...

Děkujeme za pěkná slova. Máme radost, že i vy máte radost, protože mít radost je jeden z nejkrásnějších pocitů mezi člověkem a člověkem.

VW + Edda - Moc dekuji

Mily pratele,
dekujieme vas pro vsechni. Byl moc super salvit a moc hezky vikent pro vsechni.
Dekuji, Dekuji, Dekuji
Pozdravujeme
VW a Edda

Edda - Zasbovani leku

Naš nejkrasnějši doktor je dokotr Štamperle. Jmenuje se Břeťa.

Edda - 20 let

Wir kommen ;-))

Luba - Slavnostní večer

Vážení volejbaloví přátelé z Kopřivnice. Přeji Vám z celého srdce, aby se Slavnostní večer (a nejen ten večer) při příležitosti 20 let přátelství s volejbalovým klubem z Markgroningenu vydařil. Dále přeji organizátorům pevné nervy a co nejmíň úletů.

Edda - ...

Uz se tesime velice.....
Jenom 16 dny ;-)

migil - Pro Břeťu aneb ahoj

Byl bych ti ten text přiblížil,ale Regi byla rychlejší

knd - Pro Břeťu aneb Hallo.........

Milí přátelé v Kopřivnici,
těšíme se již velice na naši návštěvu u vás a přejeme všem dobrý start do nové sezony.
Brzy nashledanou !
Hodně pozdravů Regina a Oli

Břeťa - Hallo liebe Freunde in Koprivnice!

Proč já se jen pořádně neučil? Proč do nás pořád rvali jen tu ruštinu? Proč jsem tak lenivý a neučím se němčinu ve svých 63 letech? Už vím proč. Protože mám kamarády, kteří mi (určitě laskavou zprávu) přeloží. Tak se o to pokuste, Vy o něco mladší, nebo Vy o něco chytřejší. A děkuji.

Veliki Oli - Markgröningen - Grüße aus Markgröningen

Hallo liebe Freunde in Koprivnice!
Wir freuen uns schon sehr auf den Besuch bei Euch und wünschen allen einen guten Start in die Saison.
Bis bald!
Viele Grüße, Regi und Oli

knd - Vše je jednou poprvé !!

Jelikož jsem byl od turnaje mimo dění, chtěl bych i já poděkovat všem kamarádúm, kteří spolupracovali na organizaci a zajištění turnaje. Tentokrát to nebyl snadný úkol, přestěhovat do haly a zpět celý turnaj, což bylo v historii turnaje poprvé. Nejde všem jmenovitě poděkovat, ale všichni vědí o kom je řeč. Takže ještě jednou děkuji za podporu a jen malý dovětek, hlavně mladším. Nemusíte čekat na výzvu trenéra, nebo telefon vyzývající k pomoci, buďte aktivnější, protože tyto turnaje se nyní dělají hlavně kvúli vám.
(knd)

migil - Podařilo se !

I když nám to p. Zárybnická asi nepřála, dokázali jsme to.Rád bych se ale dočkal chvíle, kdy kopřivnický turnaj nebude jen akcí lidí kolem Mirka Konupky , ale všech kopřivnických volejbalistů.Dokážeme více zapojit i naši mládež?
Díky všem. migil

Břeťa - počasí

Nechtěl jsem to zakřiknout a na tvůj komentář jsem radši nereagoval. Nakonec přišlo na tu horší variantu a šli jsme do tělocvičny. Poprali jsme se s tím, ale výsledek, nechť ohodnotí ti, co byli přítomni.

Luba - Počasí

Sleduji počasí a nevypadá to na sobotu moc dobře. Takže, všem organizátorům a nám hráčům přeji počasí bez deště. Ale i kdyby se naplnily prognózy na sobotu věřím, že organizátoři se s tímto nepříznivým faktorem poperou a turnaj bude jako vždy prima.

knd - RE: Čao.................................

Informace pro všechny potencionální účastníky našeho turnaje. V rubrice Turnaje v roce 2008 jsou vždy k nějakému datu aktualizována přihlášená družstva. Uzávěrka přihlášek je 3.8.2008. K tomuto datu se váže i výše vkladu. Jednoduše kdo zaplatí do 3.8. má slevu,
kdo se přihlásí do 3.8. a bude platit až v den turnaje platí vyšší částku a kdo se nepřihlásí, přijede a bude zařazen do turnaje bude platit nejvyšší částku. Myslím, že je to srozumitelné. Takže Petře ještě jsou místa pro start v turnaji volná. Veškeré informace k turnaji lze najít i na úvodní straně, když "rozklepnete" slovo zde !

Petr - Čao tam u vás v Kopru,

Chceme přihlásit do turnaje chlapský manšaft. Je ještě místo? A vůbec, jak je to s tím placením, moc jsem tomu nerozuměl.
Byl bych rád za odpověď. Díky.

Břeťa - Okres

Máš štestí Jiří, jsem řídící soutěže, tudíž vše potřebné získáš ode mne. Piš, emailuj, ptej se, rád odpovím. 

Poslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>