Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korn - okres

jak a u koho se da sehnat informace o okresnim přeboru.hr.sistem, přihlaška.diky.

knd - turnaj-info

Turnaj juniorů a st.žákyň se blíží (14.6.) K dnešku jsou přihláčeni junioři Myszkowa,Zlína a st žákyně Myszkowa.

migil - vaječina

Vejce jsou úspěšně zlikvidovány, pivo dopito, hlavy vyčišťěny.Zbývá nám ještě nějaký kabanos...Že by náznak další společné akce?
Díky migil

Břeťa - Návrat

Tak jsme se zase vrátili k původní vizáži našich stránek. Trochu jsme je vybarvili, fotografiemi doplnili a aktualitami naplnili.
Nový je taky příspěvek pro naše družstvo mužů "B" v rubrice Výsledky. Co vy na to?

Edda - Turnaj

Mily pratle,
tesime se velice ze prejedete na 28. IVT v Markgrönigenu. To bude super turnaj. A uz tesime se taky velice na jubileum v listopad, nase jubileum.

Břeťa - Kde?

Tvá matka, neboli má dcera je na fotografii, která se nachází ve Fotogalerii s názvem " To bylo tenkrát....."

Martina,vnučka - Kde?

Prosím tě, kde najdu nějaké foto mé matky, neboli tvé dcery? Děkuji

Břeťa - Změna je život

Image stránek, volba pozadí, stylu a barvy písma již nastavených a použitých šablon je daná a její změna je obtížná. Jestli to zvládnu (s mým bratrem)budu rád, neboť mám tentýž názor, že ta levá strana je nějaká vyhaslá. Něco podobného je i v rubrice Diskuze o všem možném a nemožném. Každopádně děkuji za názor.

Martina,vnučka - Změna je život

Břet'o, stránky jsou přehledné, zajímavé a užitečné.A to hlavně pro ty, kteří se zajímají o volejbal, co se stránek týče, volila bych světlejší barvy na pozadí v levém sloupci, kde je mimo jiné Menu, Fotoalbum atd. Na mé staré obrazovce je poněkud obtížné přečtení.Ale jinak supr

Břeťa - Měníme styl

Nepleťte si přátelé nadpis s prohlášením jednoho z kandidátů na prezidenta. Jde jen o to, že nyní, po rozšíření kapacity našich stránek máme možnost naše stránky vylepšit. Posuďte a reagujte, zda byly lepší ty původní, nebo ty nové.

Migil - Poslední zápas

Děkuji za diváckou a org. podporu posledního utkání našich junioru.I to přispělo k hezkému, napínavbémua férovému zápasu.
Migil.25048

Břeťa - Už se nemusíme schovávat

Vážím si všech, co mají názor a nemusí být shodný s mým. Nemám rád, když někdo ( i když v dobré víře)navrhuje změny v našich stránkách potají a zprostředkovaně. Dostalo se nám výtky, že by někdo měl, či neměl být v rubrice Osobnosti.
Prosím tedy, zde je prostor, ozvi se Ty, kterému není jedno, co je a co není v našich stránkách.

Oprava jmen - dokončení - Břeťa

Ani si nedovedeš představit Jerry, jakou jsme měli s těmi jmény práci. Nyní, zdá se, je všechno opraveno a děkuji za upozornění.

Břeťa - Oprava jmen

Dobrá tedy, beru, že ani vy nevíte v čem je chyba. Požádal jsem trenéry, aby jména všech hráček uvedených ve stránkách zkontrolovali, našli ta, která tam chybí, pokud získám správnou informaci, okamžitě je dodám do stránek.

Jerry - Oprava jmen

Nedokáži napsat správná jména,jen od hráček vím,že na soupiskách kadetek i starších žáček se vyskytuje prvních 8 stejných jmen a některá chybí...

Břeťa - Oprava jmen

Jsem jedním z těch co stránky spravuje, leč v případě, že má informace od jiných, tak za jiné neodpovídá. Chci však vše napravit (pokud se jedná o chybná jména) a proto prosím Jerryho, aby podal informaci o tom, která jména změnit a za jaká.
Děkuji.

Jerry - Výzva

Správci stránek, proveďte opravy jmen kadetek na soupisce a pod novou fotkou

Břeťa - Výzva

Termín k přihlášení do okresní soutěže se blíží (5.3.).Jelikož jsem (kromě jiného) spolupořadatelem soutěže, vyzývám všechny soutěžechtivé, J.Pustku, K.Štěpánka, Z.Lichnovského, L.Cochlara, R.Koláře, Z.Svobodu a ostatní, i ženy, aby se semkli a do soutěže se přihlásili. Hráči nemusí být registrovaní, nemusí platit licenční poplatky, jejich zdravotní stav není ověřován.

Břeťa - Jak na to ?

Poraďte. Naše stránky jsou kapacitně omezeny například tím, že lze do nich "nasypat" 60 fotografií, což se vlastně stalo a aby byly i nadále funkční, musíme některé odstranit, aby se do stránek dostaly ty nejaktuálnější a nejžhavější.
Máte-li nápad, které by tam již neměly být - napište.

Luba - Návštěvnost

Jak vidím, návštěvnost Vašich stránek se přehoupla přes tisícovku. Vaše volejbalové stránky již zapustily své kořeny a jsou již nedílnou součástí volejbalového dění v Kopřivnici. Dovolím si k tomuto (zatím) malinkému úspěchu, Vám popřát hodně slušných čtenářů a diskutujících. 

Poslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>