Jdi na obsah Jdi na menu
 


 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Břeťa - Ještě malá prosbička...

V pátek před turnajem přinesla Edda skvělý, přímo jedinečný mazanec, to proto, abychom měli při práci i inspiraci. A teď ta prosba: Prosil bych od ní, nebo toho kdo jej také zná - recept na jeho přípravu. Těším se a děkuji předem.

mig - Nádhera

Vysoko, hodně vysoko jsme si letos nasadili onu pověstnou laťku kvality.Ale s takovou partou do toho půjdu zase.A rád.Díky-Břeťo, Kondo,Zdenku,Jindro,Mojmíre,chlapi od píva,od pánve a klobouk dolů partě v bufetu.
Einfach-TOOOL,Bardzo fajne,no prostě špica....

konda - Poděkování všem

Chtěl bych poděkovat všem, ať hráčům-kám, pro které tento turnaj pořádáme, za to,že nebyly žádné protesty, rozhodčím, kteří se střídali na hřištích a vlastně je nebylo "vidět",a to je to správné. Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří se starali o žízeň i hlad, ale hlavně Mirovi, který to měl vše na "krku".
Těch díků by bylo a je samozřejmě více, ale to pořeším osobně. Takže směle k 25. ročníku MTMŽ (Mezinárodnímu turnaji mužů a žen). Pro ty. kteří jsou již netrpěliví, bude se konat 20.8.2011.
knd.

konda - Turnaj se blíží 2

Již zítra přivítáme první účastníky turnaje. Doufejme, že se jim bude u nás líbit. Doufejme v dobré počasí, doufejme že vše klapne ke spokojenosti všech. Čeká nás pořádná šichta. Ale nikdo nás nenutí a to je to hlavní.
Jsme přece jedna velká volejbalová rodina, jak níže psáno. Tož přijďte posedět, přijďte podat pomocnou ruku!

mig - Turnaj se blíží!

Pořadatelé se připravují,chystají nová překvapení,účastníci se již přihlašují a já věřím, že letos opět podaří za pomocí mnoha přátel volejbalu ten "Náš" turnaj připravit ke vší spokojenosti.Děkuju moc všem, kteří už nabídli pomoc a těším se na další, třeba i nové tváře.Jsme přece jedna velká volejbalová rodina.

Edda - ivt@volleyballmarkgroeningen.de

Dobra cesta ! :-)

mig - Poděkování

Tuto sobotu,5.6.2010, se tentokrát na kopřivnických kurtech, sešla družstva čtyř měst, Kopřivnice, Studénky, Bílovce a Frenštátu na již tradičním vzájemném volejbalovém turnaji.
Děkuji všem účastníkům a hlavně členům výboru za bezchybnou pomoc při organizaci turnaje.
Jsem rád že jsme velká volejbalová rodina !
mig

Edda - ivt@volleyballmarkgroeningen.de

Mily pratele,
tesime se na setkani se na turnaj ;-)
Mej se krasne
Edda

Arne - Fröhliche Ostern

Ich wünsche euch fröhliche Ostern.
Liebe Grüße
aus Markröningen

Arne

Břeťa - Rozhodnuto

Oznamuji všem, že jsem se tentokrát "nesekl" a při koupi letní dovolené jsem dával strašný pozor na datum. Vracím se 16.6., takže Markgroningen by mi neměl utéct. A šetřím. Korunku, ke korunce...., aby bylo veselo.

Konda - Blahopřání k vítězství

Blahopřeji juniorům a trenérům k celkovému vítězství v základní části 1.ligy a postupu do baráže o extraligu.
M.

mig - Proč na to kašlete !!!!

I já si myslím,že pár informací o odehraném dni nikomu neuškodí, a nám, co vše nestihneme, to pomůže.Je nás dost, kdo čte tyto stránky! Díky za příště.mig

Břeťa - Škoda, že na to kašlete,

dámy a páni. Dohodli jsme se, že určené osoby mi v nejkratším čase vždy pošlou krátké zhodnocení průběhu "mistráku", abych ho mohl použít do komentáře v rubrice Výsledky. Světlou výjimkou je Rosťa Slovák, ostatní na to kašlou. Škoda. Naše (ne moje) stránky mohly být úplné a mohly posloužit k propagaci kopřivnického volejbalu všem čtenářům. Polepšíte se Edo, Petře, Romano, Evo?

mig - Odpočinek?

Tak jsem si myslel,že si jedeme do Alp na lyže odpočinout a nabrat nové síly...Všechno mě bolí,kolena ještě více vržou, ale přijeli jsem nezraněni a unaveni.Ale krásně unaveni!!!!

Volker Walter ( VW ) - 2010

Hallo liebe Freunde,
Wünsche ich alles Gute für das Neue Jahr 2010!
Liebe Grüsse
VW

mig - Nabízím pomoc

Nabízím pomocnou ruku a případně azyl výpravě zdolávajících oněch 184 výškových metrů při silvestrovské Tour de knajp!Vím, není to žádná legrace, ale tradice se musí dodržovat.Takže na Sluneční,snad se dozvoníte.

konda - Upřímné přání

Protože se svět stává čím dál menším a Evropa taky, dovolte abych popřát všem, kteří čtou naše volejbalové stránky, příjemné prožití Vánoc a vše dobré v novém roce 2010 ve více jazycích :-)
Merry Christmas and Happy New Year 2010
Frohe Weihnachten und ein gutes neues Jahr 2010
Joyeux Noel et Bonne Annee 2010
Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku 2010
Vesele Vianoce a uspešny Nový rok 2010
Kellemes karacsonyi unnepeket es boldog uj evet 2010

přeje Konda.

P.S. Pište! Naše stránky jsou vám otevřené !!!!!

knd - RE: Už myslím na ...............

Břeťo, to nemyslíš vážně, že nevíš kdy je 30. turnaj v Markgröningenu. Tak tedy naposledy.
30.ročník IVT se koná 20.-21.6.2010.
Doufáme, že potřetí nezklameš !! :o)

Břetˇa - Už myslím ba dovolenou, tak pozor!

Páni (nebo i dámy), kdo má informaci o termínu turnaje v Markgroningenu nechť mi podá informaci, abych zase něco nepokazil a nesplnil slib.

mig - Proč Vánoční turnaj,proč besídka?

Všichni kopřivničtí volejbalisti trénují v různých tělocvičnách po celé Kopřivnici..Hoši mohli poznat naše hezká děvčata,holky zjistili, že ani ti naši kluci nejsou k zahození, a Ti, co už se znají si mohou buď při sportu, nebo jen TAK-pokecat a zavzpomínat.Proto !!!!! 

Poslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>