Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži


1945 - 1948 župní přebor - Sokol Kopřivnice
zakládající družstvo
hráli: F.Chalupa, Z,Martinásek,Z.Zima, A.Homola, L.Váňa, M.Bělík, J.Veřmiřovský,
R.Popelka, M.Galia, L.Martinásek, A.Polášek


1949 - 1955 krajský přebor - Sokol Kopřivnice

hráli: I.Veřmiřovský, J.Míček, J.Holeček, A.Homola, F.Chalupa, R.Galia, L.Váňa, F.Kořínek,
Z.Dobečka, J.Vaněk, L.Boháč, J.Konůpka, J.Zástřešek, A.Treu, L.Nákelný, K.Socha, B.Pešat,
Dobeš, Dobečka


1956 - 1961 krajský přebor TJ Spartak Kopřivnice
startovali: L.Hykel, J.Holeček, S.Pešat, R.Hykel, B.Pešat, Z.Dobečka, Merta,
od roku 1958 také J.Hanzelka, K.Socha, Z.Pešat, K.Gilar, R.Schenk, L.Váňa
od roku 1961 M.Maroň, H.Klos, Stiborek, Klocek, Kafka


1962 - 1964 krajský přebor - TJ Tatra Kopřivnice
kádr posílili: L.Hyvnar, Z.Svoboda, R.Vašek, S.Žáček


1965 - 1966 krajský přebor - (pro další léta stejný název)
do kádru se zařadili: K.Kylhof, J.Smolák, S.Klos, J.Kornel, M.Žáček, M.Kahánek,M.Neuschl


1967 - 1970 krajský a oblastní přebor
do kádru přišli: L.Tůma, B.Habarta,
od roku 1968 J.Šustala, od r. 1970 J.Hykel, J.Obselka


1971 celostátní II.liga
hráli: S.Žáček, L.Tůma, L.Hyvnar, J.Smolák, B.Habarta, S.Klos, J.Hykel, K.Kylhof, J.Šustala,
O.Havel, P.Hykel, J.Lešínský


1972 - 1976 celostátní II.liga
kádr posílili: M.Sopuch, K.Míček, M.Hynšt, E.Chalupa, J.Socha, V.Holub
později: J.konůpka, J.Tandler, M.Rýdel


1977 II. liga
postupně přišli: J.Slovák, M.Pajonk, P.Pícha, J.Hudeček, J.Jeřábek, B,Bajer, V.Hykel a M.Pajonk, dále hráli: J.Socha, L.Tůma, B.Habarta, M.Busek, J.Kramoliš


1978 - 1982 II.liga
přišli postupně: E.Chalupa, Z.Zima, J.Tandler, P.Strnad, J.Konůpka, J.Sopuch, P.Vajrych, Z.Žídek, P.Tandler, B.Habarta, S.Sykala,J.Heidrych, J.Vrubel, J.Bruger, J.Janošek, J.Stružka, Z.Konvička, Hofman


1983 - 1985 II.liga
do kádru přišli: I.Sopuch, P.Svoboda, Frank, Hofman, J,Janošek, R.Kolář, S.Sykala
v roce 1984: V.Kopečný, J.Adamec, M.Žárský
dále: J.Tobolák, M.Klos, M.Hampejs, J.Sopuch, Z.Lichnovský


1986 I. národní liga
hráli: J.Tandler, J.Tobolák, P.Svoboda, V.Kopečný, F.Kopecký, P.Vajrych,J.Sopuch, J.Vrubel, I.Sopuch, J.Stružka, S.Sykala, Z.Totek, L.Tůma, J.Konůpka, M.Pajonk


1986 - 1990 I. národní liga
v roce 1987 další hráči: R.Juřík, R.Kolář, Ševců a dorostenci J.Pustka,Rousek, T.Křístek
roku 1988: Z.Lichnovský, J.Janošek, Brunclík
roku 1989: P.Valeczko, E.Tichavský, Z.Konvička, D.Matoška, L.Jurík, P.Sedláček
v roce 1990: J.Dzacký, Takacs


1991 - 1992 I. národní liga
do kádru se zařadili: J.Kylhof, P.Hyvnar, T.Tůma, Hanzlík


1993 1. celostátní liga
hráli: J.Tandler, J.Tobolák, V.Kopečný, L.Juřík, P.Sedláček, I.Sopuch, E.Chalupa ml., L.Takacs, S.Sykala, I.Panferov, K.Kylhof, Janouch, Skoumal, J.Šustala ml., I.Dianiška


1994 - 2000 II. liga
kádr doplnili:M.Staněk, P.Krč, Marti a Miroslav Bajerové
v roce 1994-1995 ještě hráli: S.Sykala, I.Sopuch, J.Kylhof, E.Chalupa ml.,J.Šustala ml.,I.Sopuch, J.Bruger, Z.Zima, L.Bartoň, Z.Totek



Ženy

1948 župní přebor - Sokol Kopřivice
zakládající družstvo
hrály: Kraftová, Plzáková, Hyblová, Fojtíková, Axmanová, Holubová, Nováková, Durčeková, Růžičková, Starostková, Kroupová


1949 - 1955 krajský přebor SDO Spartak Kopřivnice
do současného kádru přišly: Parmová, Machalčáková, Váňová



1956 - 1961 krajský přebor TJ Spartak Kopřivnice
kádr posílily: Holešová, Porubová
od roku 1961: Pešatový, Neuwirthov, Mžiková, Hrčková, Cavrová, Bížvá, Jaůvková, Eliášová,Ličková, Kubošová, Kelnarová, Schenková


1962 - 1964 krajský přebor TJ Tatra Kopřivnice
kádr z roku 1961 nezměněn, družstvo hrálo ve stejném složení



1965 - 1966 krajský přebor TJ Tatra Kopřivnice
přišly: Kudělková, Zářecká, Čípová, Brůžková, M.Pešatová


1967 - 1976
autoři se omlouvají, přes veškerou snahu se nepodařilo dohledat materiály
o hráčkách a soutěžích


1977 okresní přebor
soutěž hrály: Schvarcová, Macíčková, Veškrnová, Baarová, Pajáková, Šefková, Hyklová, Cviertnová, Pajgertová, Jurečková, Michná, Šmahlíková


1978 - 1982 okresní přebor, krajský přebor II.tř.
do kádru se zařadily: Kylhofová, Cváčková, Borovská, Kotková, M.Hyklová, Davidová, Burgetová, Kalvodová, Jemelíková, Kučerková, Štěpánková


1983 - 1985 krajský přebor TJ Tatra Kopřivnice
kádr posílily: R.Kučerková, V.Mullerová, J.Sochorová, E.Kučerová, Šmahlíková
později: K.Havrlantová, B.Habartová, I.Celnarová, E.Obadalová, Toboláková, K.Váňová,
L.aP.Veřmiřovské, M.Pěluchová


1986 - 2002 okresní přebor TJ Tatra Kopřivnice
(později KV Tatra Kopřivnice)
hrály: A.Baarová, MUDr. Churavá, E.Kučerová, S.Hyklov, I.Pajáková, V.Štěpánová,E.Frydrychová, T.Kelnarová, M.Štefková, E.Štěpánová, P.Fiebrová, M.Řezníčová, O.Michnová, H.Navarová, A.Kylhofová


Největší úspěchy dorosteneckých družstev

1981 postup a v r.1982 vítězství v dorostenecké lize
hráli: I.Sopuch, Z.Žídek, Z.Zima, P.Rajnoc, R..aP. Svobodovi, J.Jurečka, P.Tandler, Z.Herald, M.Fabík, R.Kolář, J.Syrek, J.Madecký, L.Kovář, H.Hnilo
později: L.Chalupa, S.Sykala, J.Janošek, M.Žárský, M.Winkler, S.Beňo, L.Cochlar, B.Ptáček, I.Miloš, J.Šmerda, M.Bradler, J.Frank, Z.Svoboda


1982 krajský přebor dorostenek
hrály: J.Schafferová, V.Lebedová, M.Lipová, D.Lipová, B.Habartová, M.Pěluchová, K.Havrlantová, I.Celnarová, A,Porubová, L.Žáčková, L.Axmanová, E.Obadalová, L.aP.Veřmiřovské, K.Váňová., Z.Soukupová, A.Sedláčková, E.Mužátková, A.Cochlarová, Venclovská, K.Lebedová, M.Strnadlová


Zpraovali autoři: A.Cochlar, Bř.Habarta